آراد برندینگ
خانه / بدلیجات فیروزه / جدیدترین مدل بدلیجات فیروزه ای در ایران

جدیدترین مدل بدلیجات فیروزه ای در ایران

بدلیجات فیروزه ای در استانهای خاصی از ایران که دارای سنک فیروزه هستند ساخته میشود و میتوان جدیدترین مدلهای بدلیجات فیروزه ای را از مراکز این استانها با قیمت بسیار مناسبی خریداری کرد.
فیروزه نوعی سنگ معدنی است و از مناطق مختلفی از دنیا که مس زیادی دارند استخراج میشود. این سنگ قیمتی و زیبا به صورت عمده از کشورهای ایران، آمریکا، افغانستان و مصر استخراج و به دیگر کشورهای جهان صادر میشود. سنگ فیروزه از رنگ بسیار زیبایی برخوردار است و از آن در ساخت انواع جواهرات و بدلجیات برند و لوکس استفاده میکنند. فیروزه خود انواع بسیار مختلفی دارد نوع ارزان آن در تهیه بدلیجات به کار برده میشود.

بدلیجات فیروزه

در ایران فیروزه نیشابور از شهرتی جهانی برخوردار است و این سنگ را به کشورهای بسیار بزرگی از دنیا از قبیل روسیه به وفور صادر میکنند. از نوعی از سنگ فیروزه در ساخت بدلیجات استفاده میشود که بسیار زیبا و پرطرفدار هستند. بدلیجات در میان دختران جوان از میزان مصرف بالایی برخوردار است چونکه مدلهای بسیار متنوع و رنگی بدلیجات را میتوانند با تیپ خود هماهنگ کنند.
بدلیجات فیروزه ای نیشابوری را میتوان در هر جای کشور به راحتی تهیه کرد و مراکز فروش مختلفی هم در این زمینه وجود دارند که کار خرید و فروش انواع محصولات فیروزه ای را انجام میدهند. فروشگاهای اینترنتی و عرضه مستقیم بدلیجات میتواند مرکز مناسبی برای خرید باشد زیرا تنوع بسیار بالایی از محصولات را میتوان در آنجا یافت.
منبع: فروشگاه زیورآلات ایران

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

بدلیجات فیروزه ای

قیمت عمده بدلیجات فیروزه ای

شیک ترین و بروزترین انواع بدلیجات طرح طلایی با نگین های سنگ فیروزه مناسب خانم …

دیدگاهتان را بنویسید

بدلیجات استیل بدلیجات ایرانی